Jak jsme fotili s Jenovéfou a Martinem

Pozor, zvířata útočí!

Anna Zelená, 19. 2. 2021
Další článek

Chtěli jsme pro vás nafotit kvalitní fotky našich čerstvých kousků. Uspořádat ale dobrý shooting za současné situace není jen tak. Proto jsme poprosili Jenovéfu Bokovou, Martina Složila a naše čtyřnohé fanoušky a připravili pro vás svěží inspiraci společně s Instragram filtrem i soutěží!

S Jenovéfou jsme už spolupracovali na projektu Urban Travellers, takže jsme moc rádi, že se s námi pustila do dalšího projektu a nebála se našich nápadů. Moc děkujeme a gratulujeme k nominaci na Českého lva za úžasnou roli Anežky v seriálu Herec. A jak se jí focení vlastně líbilo?

Jaké zvíře tě překvapilo úplně nejvíce, když skočilo do záběru?
Nejvíc mě překvapila ovce, protože byla za plotem, ale najednou nám skočila do záběru! Byla ale moc milá a dokonce jsme si s ní i pokecali.

Který z produktů bys mohla nosit klidně každý den v roce?
Bleděmodrá mikina mě rozhodně zaujala. Cítila jsem se v ní jak na obláčku.

Rádi vám prozradíme, že mikina, o které Jenovéfa mluví, je od naší oblíbené sustainable značky Houdini Sportswear, která používá pouze 100% recyklované, recyklovatelné, biologicky rozložitelné materiály bez PFC a s certifikací Bluesign®.

Jak vyhrát Herschel batoh, knihu Persevering nebo Dopper láhev?

Všimli jste si na fotkách, z jaké láhve Jenovéfa pije? Nebo vás zaujala kniha, kterou čte Martin? Máme pro vás skvělou zprávu! Oboje máte teď šanci vyhrát a k tomu navíc Herschel batoh, stačí vám k tomu jenom mobil s funkčním foťákem a Instagram. Čas už máte pouze do pondělí 22. února!

  • Otevřete Instagram Stories a vyhledejte filtr Animal Attack (nebo taky stačí zadat Freshlabels)
  • Vyberte si parťáka, který vám “zlehka” naruší fotku. Nejprve se vám zobrazí kočka, ale máte na výběr celkem z 6 zvířat. Stačí, když kliknete na kočku, a hned se objeví pes, potom ovce, kůň, kráva a další pes jako bonus.
  • Vyfoťte svůj indoor nebo ourdoor outfit za použití Animal Attack filtru.
  • Nominujte svého kamaráda a označte ho na Stories.
  • Publikujte a těšte se na nový batoh!

Inspirovat se můžete Honzou, naším Head of Marketing, Kačkou, naší Social Media Manager, nebo i prvními účastníky soutěže.

Naše in-house fotografka, @katerinazahradnickova to neměla vůbec jednoduché. Jak to vůbec dokázala?

Co byla při focení největší výzva?
Ukočírovat všechna zvířata, protože pořád skákala do záběru. A taky stihnout sníh ve Lhotce, kde jsme fotili.

Jak se ti s Jenovéfou a Martinem fotilo?
Skvěle! Bylo to jako jít ke kamarádům na návštěvu, sedět na gauči a dívat se společně na film.

 

Enjoy everywhere

Užijte si to, ať jste kdekoliv. Nezáleží na tom, jestli radši trávíte čas doma nebo unikáte do přírody. A nezapomeňte se usmívat, nikdy nevíte, jestli odněkud nevyletí kráva nebo pes 😉