Objevte ideální pár

IT’S A MATCH

Vendy Müllerová, 12. 2. 2023
Další článek

Co je to ideální pár? Nad tím se nejen v únoru zamýšlí nejeden člověk, ať je single, nebo žije s někým. Co se podívat na párování ale úplně jinak? Co se třeba podívat páry ve fashion - na dvojice, které vám mohou pomoci jedním stylem nebo barvou vytvořit naprosto ideální outfit! Naše stylistka Bára vám nachystala pár takových dokonalých kombinací.

Batoh & ledvinka

pary batoh a ledvinka

Pár, který za nás plní nejen estetickou, ale i praktickou funkci, je rozhodně kombinace ledvinky a batohu. Když tohle kombo správně sladíme ať už barevně, nebo značkou, celkový vzhled nabere zcela nové otáčky.

Ledvinka & brýle

pary ledvinka a bryle

Ultimátní kombo na vaše městské toulky. Ať už vyrážíte na víkend do Benátek, ale i jen na kafe, víno, nebo se psem do parku, se sladěnými brýlemi a ledvinkou budete prostě šik.

Boty & kalhoty

pary boty a kalhoty

Kombinace, která se může zdát samozřejmá, ale stále nabízí spoustu variant a způsobů, jak si s ní pohrát. I bílé tenisky mohou mít na sobě malý detail stejné barvy jako vaše kalhoty a outfit má hned větší šmrnc.

Bunda & čepice

pary bunda a cepice

Sladit bundu s čepicí lze hned několika způsoby. Zaprvé barevně, což vytvoří zásadní linku vašeho outfitu, jde to ale třeba jen značkou, nebo prostě kulich sladíte s malým detailem na bundě.

Lahev & batoh

pary batoh a lahev

Další duo, které může zdánlivě obyčejně nakombinovaný nebo třeba jednobarevný outfit hezky osvěžit, je láhev a batoh.