Udržitelná móda jako cesta ke změně

Den Země

Vendy Müllerová, 14. 4. 2023
Další článek

Už v sobotu oslavíme mezinárodní Den Země. Je udržitelná móda, která se soustředí na minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí a zlepšení podmínek pro pracovníky v módním průmyslu, cestou ke změně? Podle nás určitě je, protože módní průmysl je jedním z nejvíce znečišťujících životní prostředí, je například zodpovědný za přibližně 10 % emisí skleníkových plynů, což je více než všechny mezinárodní lety a námořní doprava dohromady.

Méně je někdy více

Nadměrná spotřeba a rychlé obměňování oblečení jsou neudržitelné a přispívají k ekologické krizi. Proto je důležité, dát udržitelné módě šanci. Udělejte radost nejen sobě, ale i planetě kouskem z recyklovaných nebo přírodních materiálů, kouskem barveným přírodními barvivy. Každý krok ke změně se počítá.


Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /home/forge/discovermag.freshlabels.cz/wp-content/themes/freshlabels/includes/functions/class-bd-theme-functions-freshlabels-products.php on line 61

Udržitelná móda umí mít styl

Při nákupu udržitelného oblečení či doplňků už dávno nemusíte dělat kompromis mezi designem a udržitelností. Vybírat můžete z kousků, které kombinují jak udržitelnost, tak design, ale i kvalitu. Sustainable móda není pouze o recyklovaných materiálech, ale také o produkci vysoce kvalitních kousků, které vám budou sloužit co nejdéle.

Udržitelná móda jako cesta ke změně

Věříme, že můžeme udělat rozdíl tím, že se zaměříme na udržitelnou módu. Připojte se k nám a podpořte udržitelnou budoucnost naší planety.