Podpořte nás. Nechceme to zadarmo

Freshlabels, 24. 3. 2020
Další článek

Milí zákazníci a kamarádi Freshlabels,

stejně jako vy všichni, i my teď každý den řešíme, co v současné situaci dělat. Vedle starosti o naše blízké a o všechny, kterých se tato krize dotýká, máme ještě jednu velkou odpovědnost. Zajistit, aby Freshlabels mělo budoucnost. Za třináct let, co existujeme, jsme ještě nikdy nestáli před větší výzvou. Kamenné prodejny v Praze, Teplicích i Berlíně jsme na základě nařížení, která považujeme za správná, uzavřeli. Náš vysněný obchod s čistě udržitelnou nabídkou, do kterého jsme investovali tolik času a prostředků a který je téměř před dokončením, nemůže otevřít. Spoléhají na nás desítky zaměstnanců. Bojujeme.

Rozhodovali jsme se, jestli a jak si říct o podporu. Jsme přece komerční subjekt a úplně malí taky nejsme. Velikost ale kromě velkých nápadů a plánů znamená i velikou odpovědnost. Troufáme si tvrdit, že děláme věci poctivě a taky proto jsme tady už 13 let.

Tohle je naše, podle nás férová, nabídka. Pořiďte si u nás jeden z našich online dárkových poukazů v hodnotě od 500 do 5000 Kč a my vám jeho cenu snížíme o 15 %. Poukaz pak můžete kdykoliv použít sami nebo ho někomu věnovat – až do konce roku 2020 a klidně i na zlevněné produkty.

Pokud nás chcete a můžete podpořit, budeme vám velice zavázáni.

Přejeme vám hodně zdraví a energie a věříme, že to společně zvládneme!

Kuba Veselský, Honza Bouška a všichni z Freshlabels

Děkujeme za vaši podporu. Akce na poukazy už skončila. Nadále nás můžete podpořit nákupem na našem e-shopu nebo v kamenných podejnách.