Dvě barvy, které vytvoří tak dokonalý pár, že žádné jiné nebudete potřebovat

Dvě barvy stačí

Vendy Müllerová, 17. 2. 2023
Další článek

Jaké barvy jdou tak perfektně k sobě, že mohou být pro váš outfit tou ideální a jedinou volbou? Inspirujte se pěti dokonalými dvojicemi barev doplněnými konkrétními návrhy outfitů, které pro vás nachystala naše stylistka Bára. Některé kombinace jistě znáte a nosíte, některé váš šatník prostě dokonale osvěží a rozzáří.

Béžová & námořnická modrá

Mořské vlny a písek. Tohle kontrastní duo nás mrknutím oka přenese na písečnou pláž do Řecka. Béžová & námořnická modrá jsou krásně kontrastní a oproti klasické černobílé kombinaci působí sofistikovaně a jemně.

Černá & šedá

Když se vám zrovna nechce do očí bijících kombinací, duo černé a šedé je jasnou volbou. Nebo pokud jste naopak milovník celočerných outfitů, tohle barevné duo vám umožní svůj outfit oživit a dodat něco navíc.

Šedozelená & meruňková

Tahle dvojice představuje ideální jarní kombo. Jsou to zastřené ženské tóny, které ve vás probudí pocit jara, je to barevná kombinace naprosto ideální na první teplé slunečné dny.
Oblečte se letos do kombinace šedozelené a meruňkové a buďte prostě žensky chic.

Modrá & skořicová

Kombinace teplých a studených tónů je hravá a dodá outfitu svěžest. Barvy jsou výrazné, ale vzájemně se tak perfektně doplňují, že se této kombinace není třeba vůbec bát.

Žlutá & levandulová

Žlutá a levandulová, to je odvážnější kombinace pro někoho, kdo by rád představil svému šatníku trochu barvy. Barvy jsou hravé a veselé a pokud se jich nebudete bát, rozhodně neuděláte chybu.